Naujausi video

585231
Šuolis!
Trukmė: 02:21:24
580181
Šuolis!
Trukmė: 02:14:49
576906
Šuolis!
Trukmė: 02:14:19
585447
Šuolis! Finalinis Andriaus Žiurausko šuolis
Trukmė: 09:17
585446
Šuolis! Finalinis Sezzy šuolis
Trukmė: 08:17

Programos meniu

Sekmadieniais 19:30

Šį sekmadienį 19.30 val. tiesiogiai per TV3 laukia įspūdingiausia, finalinė, didžiojo projekto „Šuolis“ transliacija. Likus vos žingsniui iki projekto finišo, dėl pergalės ir įspūdingo prizo kausis bei kvapą gniaužiančius šuolius į vandenį nuo tramplinų ir bokštų demonstruos septyni dalyviai: aktorius Andrius Žiurauskas, rašytojas Juozas Erlickas, jo dukra Radvilė Erlickaitė, šokėjas Marius Gaižauskas, didžėjus Sezzy, daugkartinis Tailando bokso ir bušido turnyrų nugalėtojas Remigijus Morkevičius ir modelis Jolanta Leonavičiūtė.

0
komentarai

Sekmadieniais 19:30

Šį sekmadienį 19.30 val. tiesiogiai per TV3 laukia dar viena įspūdinga didžiojo projekto „Šuolis“ transliacija.

0
komentarai

Sekmadieniais 19:30

TV3 didysis projektas „Šuolis“ kiekvieną sekmadienį stebina žiūrovus įspūdingais dalyvių pasirodymais, jų drąsa ir originalumu. Antroje „Šuolio“ laidoje su projektu teko atsisveikinti dainininkei Dainai Bilevičiūtei, o lyderio pozicijų neužleido rašytojas Juozas Erlickas. 

0
komentarai

Sekmadieniais 19:30

Šį sekmadienį 19.30 val. žiūrimiausios televizijos TV3 tiesioginiame eteryje – populiariojo projekto „Šuolis“ antroji laida. Projekto dalyviai atliks šuolius nuo tramplinų ir bokštų su savo artimaisiais, draugais, kolegomis ar žymiais žmonėmis.

0
komentarai

Sekmadieniais 19:30

Žiūrimiausios televizijos TV3 tiesioginiame eteryje jau poryt, sekmadienį, 19.30 val. – grandiozinio projekto „Šuolis“ antrojo sezono premjera. „Šuolio“ kūrėjai intriguoja: dalyviai stebins savo įvaizdžiais, profesionalai – kvapą gniaužiančiais triukais, laukia daug muzikos ir net šokių.

0
komentarai

Sekmadieniais 19:30

Žiūrimiausios televizijos TV3 tiesioginiame eteryje jau šį sekmadienį 19.30 val. – grandiozinio projekto „Šuolis“ antrojo sezono premjera. Tarp 11 žinomų šalies žmonių, pasiryžusių nugalėti savo baimę, – dainininkė, grupės „Naujosios pupytės“ narė Vita Jakutienė ir aktorius Andrius Žiurauskas.

0
komentarai

Jau greitai per TV3!

Žiūrimiausios televizijos TV3 tiesioginiame eteryje jau nuo vasario 8 dienos sekmadieniais 19.00 val. – grandiozinio projekto „Šuolis“ antrasis sezonas. Čia savo treniruotą kūną, charizmą, gebėjimus taisyklingai šokinėti į vandenį ir atlikti kvapą gniaužiančius triukus, kartu su dar dešimt ypač drąsių žvaigždžių, pasiryžo parodyti modelis, 32 metų gražuolė Jolanta Leonavičiūtė.

0
komentarai

Jau greitai per TV3!

Žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje jau nuo vasario 8 dienos sekmadieniais 19.30 val. – grandiozinio projekto „Šuolis“ antrasis sezonas. Čia savo treniruotus kūnus, charizmą, gebėjimus taisyklingai šokinėti į vandenį ir kvapą gniaužiančius triukus pasiryžo parodyti ir dėl pergalės kovoti vienuolika itin skirtingų, ypač drąsių žmonių – pramogų ir mados pasaulio, sporto, šokių, teatro, muzikos, humoro žvaigždžių.

0
komentarai

Jau greitai per TV3!

Žavinga televizijos eterio pora, projekto „Šok su manimi“ vedėjai – žiūrovams puikiai pažįstamas Mindaugas Stasiulis ir jo naujoji partnerė Indrė Kavaliauskaitė – su šokių gerbėjais paskutinį kartą sveikinsis šį šeštadienį „Šok su manimi“ superfinale. Džiugi žinia šios poros gerbėjams: puikių įvertinimų sulaukęs duetas jau nuo vasario 8 dienos stos prie didžiojo projekto „Šuolis“ vairo.

0
komentarai

Jau greitai per TV3!

„Mane žavi akrobatika, rizika, aukštis, įtampa“, – sako gražuolė Elita Citovičiūtė. 22 metų merginą TV3 žiūrovai jau netrukus išvys didžiajame projekte „Šuolis“.

0
komentarai

Pages