Naujienos

Šeštadieniais 09:00

Temperamentingasis muzikantas Sezzy arba Sezeras Saylikas yra tikras gyvsidabris – jo pilna visur: neseniai šokinėjo nuo bokštų ir tramplinų TV3 projekte „Šuolis“, dalino interviu ne vienai televizijos laidai, kaip kviestinis svečias pasirodė projekte „Chorų karai“. 

0
komentarai

Šeštadieniais 10:00

Ar važiavimas motociklu gali pakeisti įprastą treniruotę? Taip! Ypač tuomet, kai motociklas rieda ant galinio rato, o jį vairuoja nutrūktgalviai moto akrobatai. Kalorijos dega ne tik vairuotojams, bet ir keleivėms, susirangiusioms ant aukštai iškelto vairo. 

0
komentarai

Sekmadieniais 19:30

Didžiausio masto muzikiniame projekte „Chorų karai“ jau šį sekmadienį 19.30 val. virs ypatingos aistros dėl patekimo į finalą, mat tiesioginiame TV3 eteryje – projekto pusfinalis.

0
komentarai

Prieš mėnesį gerbėjų vertinimui atidavę naują albumą „Life“, roko grupės „Freaks on floor“ nariai sako, kad šįkart albumas kitoks. Jame persipina roko ir elektroninės muzikos variacijos, o dešimtyje dainų galima įžvelgti tikras jausmų ceremonijas. 

0
komentarai

Šeštadieniais 11:00

Medikai savo sveikata rizikuoja kiekvieną darbo dieną, tačiau daugelis pacientų net nesusimąsto, kokia didžiulė ta rizika. Savo istoriją pasakos bei įžvelgiamas gydymo įstaigų spragas nurodys laidos „Diagnozė: viltis“ žiūrovams rytoj, šeštadienį, 11.00 val. žinomas kraujagyslių chirurgas Marijus Gutauskas. 

0
komentarai

Sekmadieniais 17:55

Sekmadienį TV3 projekto „Aš – stilistas!“ dalyviams svils padai, nes laidos vedėja Agnė Jagelavičiūtė paskelbs apie ekstremalius pokyčius. Susibičiuliavusiems dalyviams teks išsiskaidyti, o be to, priimti į būrį naują narį – Vilniaus vakarėliuose gerai žinomą ekstravagantišką asmenybę.

 
0
komentarai

Ketvirtadieniais 19:30

Šį, ketvirtadienio, vakarą 19.30 val. TV3 eteryje – šalies šeimas prie ekranų suburiantis, unikalus, pozityvus projektas „Aš tikrai myliu Lietuvą“. Žaidime susirungs naujos žinomų žmonių komandos.

0
komentarai

Trečiadieniais 19:30

Šį, trečiadienio, vakarą 19.30 val. parodijų šou „Pakartok!“ dalyvių pasirodymai sproginės tarsi fejerverkai – vienas už kitą ryškiau, garsiau ir spalvingiau. TV3 žiūrovai išvys ne tik iki ašarų juokingų, bet ir žadą atimančių parodijų.

0
komentarai

Ketvirtadieniais 19:30

Kiekvieną ketvirtadienio, vakarą 19.30 val. TV3 eteryje – šalies šeimas prie ekranų suburiantis, unikalus, pozityvus projektas „Aš tikrai myliu Lietuvą“. Jau rytoj žaidime susirungs naujos žinomų žmonių komandos. 

0
komentarai

Vienas mėgstamiausių prekės ženklų Lietuvoje TV3 užkariauja ir interneto rinką. „Gemius Audience“ kovo mėnesio duomenimis, neseniai startavęs naujienų ir pramogų portalas tv3.lt buvo  trečias Lietuvoje pagal pasiekiamumą. 

0
komentarai

Pages