Chorų karai Tiesiogiai! Sekmadieniais 19:30
Puolusių angelų miestas Pirmadieniais 19:30
Tobula kopija Pirmadieniais-ketvirtadieniais 21:00
Aš tikrai myliu Lietuvą Ketvirtadieniais 19:30
Bruklino taksi Antradieniais 22:10

Šeštadieniais 10:00

Renginių prodiuserė ir dainininkė Elena Puidokaitė-Atlanta automobilių sporte – ne naujokė. Jauna moteris jau yra išbandžiusi ir net laimėjusi traukos lenktynes, vadinamąjį dragą

0
komentarai

Sekmadieniais 17:55

TV3 laidos „Aš – stilistas!“ kūrėjai sekmadienį šou dalyviams pateiks intriguojančią užduotį: aprengti seksualų modelį Jolantą Leonavičiūtę, jeigu būsimas jaunikis sugalvotų nestandartinį vestuvių scenarijų. Komisijos nare tapusi dainininkė, „be penkių minučių“ nuotaka Mia šį sekmadienį 17.55 val. TV3 laidos studijoje ypač įdėmiai stebės derinius vestuvėms, mat ši tema moteriai – labai aktuali.

0
komentarai

Sekmadieniais 19:30

Didžiausio masto muzikinis projektas „Chorų karai“ šį sekmadienį 19.30 val. vėl drebins TV3 tiesioginį eterį. Laidos tema – miuziklai ir kino filmai, tad į muzikos ir kino pasaulį pasiners ne tik dalyviai – penki stipriausi chorai, bet ir komisija.

 
0
komentarai

Šeštadieniais 11:00

Nors žiniasklaidoje neretai atsiranda žinučių, kad ligoninės pristinga kraujo, pranešimo rimtumą suprasti gali tik tie, kurių gyvybė buvo išgelbėta nepažįstamų donorų. 

0
komentarai

Pirmadieniais 19:30

Aktorius Šarūnas Banevičius, atlikęs daugybę vaidmenų teatre ir televizijoje, šypsosi ir sako: „Teatras visada buvo ir bus mano vienintelė meilė, o televizija – aistringa meilužė. Visiška pilnatvė!“

0
komentarai